חדרים נקיים

לחברתנו צוות עם ניסיון עשיר שממיר את צרכי המזמין לתוכניות לביצוע תוך כדי שמירה על יעילות, חיסכון בעלויות, הבניה , עלויות האחזקה העתידית וחסכון באנרגיה . אנו מייצגים את מפעל LASER  האיטלקי המוביל בתכנון וייצור חדרים נקיים.

LA.SER CLEAN ROOMS היא חברה מצפון איטליה המייצרת חדרים נקיים, חדרי קירור ומערכות סטריליזציה ובעלת ניסיון רב בתחום ספציפי זה. חברת LA.SER משרתת בעיקר את התעשיות הפרמצבטיות, כמו כן החלה LA.SER לעבוד במגזר הצבאי.

LA.SER החלה בפעילותה העסקית באיטליה בשנת 1981 ולאחר מכן התחלה להפיץ את מוצריה באירופה, בצפון אפריקה, במזרח התיכון, בדרום אמריקה, בסין ובשוק החדש ביותר של החברה  – ארה"ב. החברה עובדת לפי תקן ISO 9000.

כיום יש ביכולתה של LA.SER להציע פתרונות מתקדמים לשימוש עם המערכת המודולרית שלה, המתוכננת להתקנה קלה ומהירה. החברה בעלת ניסיון רב בתכנון ,פיתוח ובניית פרויקטים. כמו כן חברת LA.SER נותנת שירותי הסמכה. הייצור וטיפול במוצרים של LA.SER מתבצע במפעל עצמו באיטליה, בין המוצרים של החברה: פאנלים של מחיצות, דלתות ותקרות לתעשיית הפארמה, תאי מעבר, לוקרים ואביזרים עבור סביבות אנטיספטיות  ועוד.

היצור של LA.SER מתאים לתעשיית פרמצבטית, מפעלי אלקטרוניקה וקוסמטיקה, בתי חולים, מפעלי מזון, תוספי תזונה ועוד.


 חדר נקי הינו חדר סטרילי שבנוי מחומרים אנטי בקטריאליים שאינם פולטים חלקיקים. בחדר נקי אנו שולטים ב 4 פרמטרים : 

מספר חלקיקי אבק

בכל חדר נקי יש מערכת סגורה לטיפול באוויר המבוססת על מסנני HEPA   ויחידת HVAC ששולטות על מספר החלפות האוויר בשעה, כמות אוויר הצח ורמת הניקיון הנדרשת 

לחץ 

בחדר הנקי נדרש על או תת לחץ ביחס לאטמוספרה, וזה תלוי במטרת החדר החומר המיוצר. כל זה על מנת לשלוט  על זרימת החלקיקים בין החדר לאטמוספרה וההפך. לכן החדר ומערכות המיזוג הינם אטומים ופתח האוויר הצח הינו מבוקר.

טמפרטורה

מערכת מיזוג אוויר שולטת בטמפרטורה בהתאם לדרישות הייצור.

לחות 

בקרת לחות מבוקרת באמצעות יבשנים ו/או מרטיבים מותאמים ספציפית לצורכי המזמין.

מידע נוסף
למידע נוסף , עיין במגזין חדרים נקיים שפרסמנו.
מידע נוסף