הכל עד חדרים נקיים

במאמר זה יוסברו הדברים החשובים בנושא חדרים נקיים, שלבים קריטיים בפרוייקט וכמובן יוצגו קישורים לפרוייקטים לדוגמא שבוצעו על ידי חברת האסקיטק.

חדר נקי  בפשטות הוא תרגום מאנגלית לביטוי "Clean Room". מדובר למעשה באזור בו נשמרת רמת ניקיון גבוהה ביותר ורמת הניקיון נמדדת ביחידות של מס' החלקיקים מ"ק. רמת ניקיון גבוהה זו נדרשת בייצורם של מגוון מוצרי, בעיקר בתעשיית השבבים –  בתעשייה זו אפילו גרגר בודדד של אבק עלול לשבש את הייצור. בחדר נקי קיימות מערכות בקרת אקלים מורכבות שמסננות את האוויר, מורידות את רמת הלחות ועוד. באופן גורף – כלל העובדים בחדר נקי לובשים חליפות מיוחדות העשויות מחומרים שאינם פולטים חלקיקים ומצוידות במערכת נשימה, המונעות את זיהומו של החדר בחלקיקים. קירות החדר עשויים מחומרים שאינם פולטים חלקיקים. הניקיון בחדרים מתבצע כחלק מהעבודה השוטפת בחדר ועם חומרי ניקוי מיוחדים.

לא כל  אחד יכול להיות מומחה בתחום תעשייה, האסטיקט הינה חברה ישראלית עם גב בינלאומי המסוגלת לתת מענה מקצועי לבתי חולים, פארמה, מיקרואלקטרוניקה, מעבדות מחקר, חדרי ניתוח, מערכות וכדומה.

הצוות של האסקיטק , בניהולו של מר יוסף שקור  מתמחה בהבנה ומציאת פתרונות כוללים וניהול הפרוייקט שלכם ממש משלב התכנון. אנו נשמח להיות שותפים אמיתיים ומשמעותיים בתכון הפקוייקט וללות אתכם עד לסיומו. הצוותים אותם מקים ומנהל מר שקור מורכב מבעלי מקצוע עתירי נסיון וידע, כך נבטיח שנפיק את התוצאות הטובות ביותר. כל זאת נבצע בבטיחות מלאה וכמובן בהתאם לתקציב שלכם!

אנו גם מתמחים באספקת ציוד

אספקת ציוד לחדרים נקיים על ידי האסקיטק מבטיחה ציוד ברמת איכות גבוהה – ציוד חיטוי וניקוי אנטי סטטי למעבדות וחדרים נקיים. מוצרים כגון מייבש ידיים, שטיחים דביקים, מטליות פוליאסטר,PVA, מטליות סטריליות, פח אשפה, שואבי אבק אנטי סטטין, עגלת שטיפה לחדר נקי וכו'. כמו כן נוכל לסייע בבחירת מנדפים ביולוגים, מנדפים כימים קבועים מפוליפרופילן ומתכת, מנדפים כימים ניידים לכימיקלים, תאים למינארים, ארונות אחסון כימיקלים, עמדות PCR

 

 

חדר נקי

נשמח לשוחח אתך על הפרוייקט שלכם!